Spotkanie z Oskarem Ziętą

2018-11-23 09:10:15
» powórt do listy

Miło nam poinformować, że GNRR współorganizuje spotkanie ze światowej sławy architektem i projektantem, a także twórcą studia projektowo-badawczego Zieta Prozessdesign - OSKAREM ZIĘTĄ.

Całe przedsięwzięcie jest częścią eventu rozpoczynającego cykl spotkań z architektami, projektantami, a także wszystkimi związanymi z branżą meblarsko-wnętrzarską, którzy wspólnie z nami, tworzyć będą nowo powstającą w Krakowie strefę designu, umiejscowioną w Solvay Wnętrza.

Projekt Solvay Wnętrza


Modernizacja Galerii Solvay Park zakłada zaktualizowanie dotychczasowego wizerunku tego miejsca w świadomości krakowskiej społeczności, na przestrzeń kojarzoną z designem, sztuką i twórczością. Ukierunkowanie funkcji obiektu na meblarsko-wnętrzarską ma zapewnić szerokiemu gronu odbiorców przestrzeń pełną inspiracji i świeżości. We wrześniu Solvay Wnętrza świętował otwarcie salonu Meblik, natomiast w pierwszych dniach listopada otworzył się salon DlaSpania. Wkrótce otwarcia nowych marek meblarsko-wnętrzarskich.

Oskar Zięta

Oskar Zięta jest cenionym na świecie projektantem i twórcą innowacyjnej technologii FiDU - Freie Innendruck Umformung. Jest to proces polegający na pompowaniu, deformacji oraz stabilizacji blachy od wewnątrz pod wpływem ciśnienia. Jego sztandarowymi projektami są meble dmuchane powietrzem, płomienny design czy wielkoformatowe konstrukcję jak fontanna „Blow&Roll” czy „Nava’- rzeźba na Wyspie Daliowej we Wrocławiu.

Więcej informacji na temat wydarzenia: 
www.facebook.com/solvaywnetrza/
www.gnrr.pl/krakow