Kraków, ul. Zakopiańska 105, SOLVAY WNĘTRZA • Typ nieruchomości: Budynek usługowo-handlowy
 • Lokalizacja: Kraków, ul. Zakopiańska 105
 • Szczegóły:

  Solvay Park, zlokalizowana przy głównej arterii południowej części Krakowa – Zakopiance, po 10 latach od powstania przechodzi kompleksową modernizację. Jej efektem będzie wydzielenie przestrzeni Solvay Wnętrza. Bogata tradycja handlu meblami w regionie, jak również dogodne położenie Galerii Solvay Park determinują powstanie atrakcyjnej przestrzeni wystawienniczo-handlowej, dedykowanej dla branży wyposażenia wnętrz.
  W obszarze Solvay Park, na ponad 6 000 mkw. powstaje nowoczesna przestrzeń z różnej wielkości sklepami, pracowniami i showroomami.
  Komfortowa strefa Solvay Wnętrza, w której będą się przenikać tradycja i nowoczesność, kultura, handel oraz profesjonalne doradztwo architektów, jest odpowiedzią na szybki rozwój branży wyposażenia wnętrz i coraz wyższe oczekiwania klientów.

  Na chwilę obecną do tworzonej strefy Solvay Wnętrza przystąpiły następujące marki z branży wyposażenia wnętrz: DlaSpania, Meblik, Baak Design, R-meble, Unique Design, Marchewka - schody, podłogi, wnętrza, Rintal, Emultimax. 

  Główne atuty obiektu:
  • Lokalizacja w rozwiniętym zagłębiu meblarskim
  • Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza
  • Ponad 310 miejsc parkingowych i prosty dojazd
  • Oferta wynajmu magazynu

  W Galerii Solvay Park znajdują się już takie marki jak największy w Krakowie Media Markt, Fitness Platinum, CrossFit i miejsce zabaw dla dzieci Akukuu. Należy również wspomnieć takie sklepy jak Natura, Euroapteka, 4F, Triumph, salon Orange, Armatura łazienkowa, Biuro podróży, salon fryzjerski, Raiffeisen Bank Polska, InMedio, Cameleon, Perfect Prezent czy My Shop. Całości dopełnia oferta gastronomiczna: na parterze znajduje się Frappe Point oraz Restauracja Olimp, zaś na pierwszym piętrze zlokalizowana jest kawiarnia, która w najbliższych miesiącach będzie przechodzić wizualną modernizację i stanie się tematyczną kawiarnią ze Strefą Designu.

  W ramach działań marketingowych organizujemy cykl spotkań ze sławnymi i cenionymi architektami. Pierwsze wydarzenie na którym mieliśmy możliwość posłuchać wykładu Oskara Zięty, odbyło się w grudniu.  11 maja gościem specjalnym wydarzenia był  dr inż. arch. Bartosz Haduch.


   
  Lokalizacja:

  Położenie obiektu przy głównej arterii Krakowa – Zakopiance – zapewnia dogodną komunikację prywatnymi i miejskimi środkami transportu.
  Dzisiejszy Kraków pozostaje inspirującym miastem dla wielu artystów, ludzi biznesu oraz szerokiej rzeszy turystów. To prężnie rozwijający się ośrodek gospodarczy i akademicki. To również druga aglomeracja w Polsce pod względem wielkości i ilości mieszkańców (1,44 mln).
  Zlokalizowane przy Zakopiance sklepy i galerie handlowe, z bogatą ofertą produktów i usług wyposażenia wnętrz, tworzą jeden z największych ośrodków handlowych dedykowanych wnętrzom w tej części Polski.
   


  W celu uzyskania informacji szczegółowych na temat cen i powierzchni prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowo.


  Kontakt na:
  komercjalizacja@gnrr.pl
  Anna Szalczewska 506 120 120
  Izabela Więckowska 570 260 160

   

Film

Spotkanie z Bartoszem Haduchem I solvay wętrza Materiały do pobrania Folder reklamowy
Rzut kondygnacji
Model piętra - rozkład salonów

Osoba do kontaktu