Twoja nieruchomość. Nasza pasja.
Firma GNRR Robert Reich istnieje od 1999 roku. Zajmuje się doradztwem na rynku nieruchomości, pełną obsługą w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami oraz zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. Nieruchomości to nasza pasja. Na co dzień analizujemy lokalny i krajowy rynek nieruchomości, poszukujemy nieruchomości z potencjałem, w które warto inwestować, pomagamy w rozwiązywaniu nietypowych problemów dotyczących nieruchomości, zarządzamy nieruchomościami. Jesteśmy dumni z tego, że od wielu lat posiadamy duże grono stałych Klientów. W szczególności nasze zadowolenie wynika z faktu, że bardzo duża część naszych stałych Klientów profesjonalnie działa na szeroko rozumianym rynku nieruchomości, na rynkach: deweloperskim, budowlanym i architektonicznym, czyli potrafi docenić nasze nie tylko pełne zaangażowanie w powierzone nam zadania, ale także fachowo potrafi docenić naszą wiedzę, doświadczenie i lojalność powierzając nam swoje kolejne projekty inwestycyjne. Nieprzerwanie od 2006 roku z sukcesem zarządzamy portfelem nieruchomości inwestorów zewnętrznych. Dysponujemy profesjonalnym, wszechstronnym i jednym z najbardziej doświadczonych w Gdańsku zespołów w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, najmu oraz developmentu nieruchomości komercyjnych. Rok 2015 był dla nas rokiem wyjątkowo prężnego rozwoju. Zmieniła się nazwa firmy z Giełdy Nieruchomości – Robert Reich na GNRR Robert Reich. Zmiana ta symbolizuje rozwój i znaczne zwiększenie naszego zaangażowania na rynku usług zarządzania nieruchomościami, w tym także usługę komercjalizacji nieruchomości oraz doradztwa na rynku nieruchomości. Zmieniła się również siedziba naszej firmy. Lokalizacja w samym sercu Gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz (os. Garnizon)  pozwala nam jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła.
Na pewnym gruncie.
Pracujemy oraz współpracujemy w gronie profesjonalistów: pośredników w obrocie nieruchomościami, administratorów i zarządców nieruchomości, rzeczoznawców majątkowych, rzeczoznawców ds. zabezpieczeń p.poż, architektów, geodetów. Posiadamy umowy na obsługę naszej firmy przez kancelarię radcy prawnego specjalizującego się w zakresie nieruchomości oraz firmę doświadczonego inżyniera budowlanego posiadającego uprawnienia ogólnobudowlane.
Widzimy potencjał Twojej nieruchomości.
Od 2006 roku prężnie rozwijamy dział naszej firmy zajmujący się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami komercyjnymi. W chwili obecnej właściciele nieruchomości powierzyli nam w opiekę kilka nieruchomości komercyjnych położonych w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Łodzi i Krakowie, gdzie powierzchnie wynajmuje łącznie ponad 200 najemców. Nasze zaangażowanie nie kończy się na administrowaniu i zarządzaniu w klasycznym ujęciu. Zajmujemy się także komercjalizacją oraz bierzemy czynny udział w rozwoju nieruchomości, które nam powierzono. Naszym głównym zadaniem jako zarządcy nieruchomości jest realizacja celów postawionych przez właściciela nieruchomości przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu i wysokiego standardu dla najemców. Staramy się, aby nieruchomości generowały jak najwyższe dochody poprzez negocjowanie poziomu wysokości czynszów najmu oraz kontrolę kosztów eksploatacyjnych nieruchomości.