Sopot, Al. Niepodległości 813-815, Biurowiec LOFT & OFFICE • Typ nieruchomości: Obiekt biurowo-handlowy
 • Lokalizacja: Sopot, Al. Niepodległości 813-815
 • Powierzchnia: od 14 m2
 • Ceny zł/m2: od 60 zł/m2 netto
 • Szczegóły: Nowy budynek biurowo-usługowy w Sopocie oferuje nietypowo zaaranżowane lokale w atrakcyjnych cenach. Znajdujący się bezpośrednio przy al. Niepodległości 813-815 obiekt łączy w sobie cechy typowego biurowca z potencjałem obiektu usługowo-handlowego.

  Znakomita lokalizacja budynku, w sąsiedztwie nowych osiedli mieszkaniowych, Uniwersytetu Gdańskiego oraz szlaków turystycznych, zapewnia prestiż i gwarantuje dużą liczbę przechodniów przez cały rok.

  Zaaranżowane w stylu loft-owym lokale, z antresolą i doskonałym doświetleniem stwarzają atrakcyjny klimat dla pracowni architektonicznych, kancelarii prawnych, klubów fryzjersko-kosmetycznych itp. Wyposażone w węzeł sanitarny lokale spełniają również najwyższe standardy, niezbędne do prowadzenie gabinetów medycznych i rehabilitacyjnych.

  Budynek przy al. Niepodległości 813-815 w Sopocie to przede wszystkim ustawne, ekonomiczne biura w atrakcyjnych cenach już od 780 zł m-c, które jednakowo polecamy zarówno firmom właśnie wchodzącym na rynek, jak i tym o ugruntowanej pozycji.  Lokalizacja:

  Budynek jest usytuowany w Centrum Sopotu, przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta - al. Niepodległości. W odległosci 200 m od ul. Bohaterów Monte Cassino, 500 m. od dworca PKP Sopot i przystanku SKM Sopot. W promieniu 500 m od budynku znajduje się wiele budynków mieszkalnych, oraz budynków użyteczności publicznej (Uniwersytet Gdański, Sąd Rejonowy).
Materiały do pobrania Folder reklamowy

Osoba do kontaktu
Lista dostępnych powierzchni

Tabela zawiera ograniczoną liczbę propozycji. Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb oferte skontaktuj się z działem komercjalizacji.

0% prowizji - Kupujący i Najemca nie płacą prowizji / obowiązuje dla wszystkich ofert na naszej witrynie/

„Zamieszczone na naszych stronach ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż część informacji tam zawartych pochodzi od osób trzecich, część z nich nie zawsze daje się zweryfikować. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność, dokładność i kompletność. „