Sopot, Al. Niepodległości 813-815, Biurowiec LOFT & OFFICE • Typ nieruchomości: Obiekt biurowo-handlowy
 • Lokalizacja: Sopot, Al. Niepodległości 813-815
 • Powierzchnia: od 14 m2
 • Ceny zł/m2: od 60 zł/m2 netto
 • Szczegóły: Nowy budynek biurowo-usługowy w Sopocie oferuje nietypowo zaaranżowane lokale w atrakcyjnych cenach. Znajdujący się bezpośrednio przy al. Niepodległości 813-815 obiekt łączy w sobie cechy typowego biurowca z potencjałem obiektu usługowo-handlowego.

  Znakomita lokalizacja budynku, w sąsiedztwie nowych osiedli mieszkaniowych, Uniwersytetu Gdańskiego oraz szlaków turystycznych, zapewnia prestiż i gwarantuje dużą liczbę przechodniów przez cały rok.

  Zaaranżowane w stylu loft-owym lokale, z antresolą i doskonałym doświetleniem stwarzają atrakcyjny klimat dla pracowni architektonicznych, kancelarii prawnych, klubów fryzjersko-kosmetycznych itp. Wyposażone w węzeł sanitarny lokale spełniają również najwyższe standardy, niezbędne do prowadzenie gabinetów medycznych i rehabilitacyjnych.

  Budynek przy al. Niepodległości 813-815 w Sopocie to przede wszystkim ustawne, ekonomiczne biura w atrakcyjnych cenach już od 780 zł m-c, które jednakowo polecamy zarówno firmom właśnie wchodzącym na rynek, jak i tym o ugruntowanej pozycji.  Lokalizacja:

  Budynek jest usytuowany w Centrum Sopotu, przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta - al. Niepodległości. W odległosci 200 m od ul. Bohaterów Monte Cassino, 500 m. od dworca PKP Sopot i przystanku SKM Sopot. W promieniu 500 m od budynku znajduje się wiele budynków mieszkalnych, oraz budynków użyteczności publicznej (Uniwersytet Gdański, Sąd Rejonowy).
Materiały do pobrania Folder reklamowy

Osoba do kontaktu