Gdańsk Przymorze Spektrum, ul. Obrońców Wybrzeża 3  • Typ nieruchomości: Lokale handlowe
  • Lokalizacja: Gdańsk, ul.Obrońców Wybrzeża 3
  • Powierzchnia: od 25 m2 do 125 m2
  • Ceny zł/m2: 70 zł/m2
  • Szczegóły: Spektrum to nowoczesna inwestycja, która powstaje w centrum gdańskiej dzielnicy Przymorze Wielkie, przy ulicy Obrońców Wybrzeża. Inwestycja zrealizowane jest w odległości niecałych dwóch kilometrów od Zatoki Gdańskiej i kilkaset metrów od Parku Reagana – największego parku w Gdańsku, gdzie rozwija się działalność rekreacyjna i związane z nim natężenie ruchu pieszego i komunikacyjnego.

    W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się centrum handlowe, a w promieniu dwóch kilometrów wszystkie niezbędne do wygodnego funkcjonowania usługi – zarówno te z zakresu edukacji (kampus Uniwersytetu Gdańskiego), biznesu (Arkońska Business Park, Alchemia, Olivia Business Centre) i zdrowia (szpital, publiczne i niepubliczne przychodnie lekarskie).


Materiały do pobrania FOLDER - lokale usługowe Spektrum
Osoba do kontaktu
Lista dostępnych powierzchni

Tabela zawiera ograniczoną liczbę propozycji. Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb oferte skontaktuj się z działem komercjalizacji.

0% prowizji - Kupujący i Najemca nie płacą prowizji / obowiązuje dla wszystkich ofert na naszej witrynie/

„Zamieszczone na naszych stronach ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż część informacji tam zawartych pochodzi od osób trzecich, część z nich nie zawsze daje się zweryfikować. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność, dokładność i kompletność. „