Łódź, ul. Piotrkowska 115-119 • Typ nieruchomości: Lokale usługowe
 • Lokalizacja: Łódź, ul. Piotrkowska 115-119
 • Powierzchnia: od 160 m2 do 780m2
 • Szczegóły: Nieruchomości zlokalizowane są naprzeciwko Pasażu Schillera - na Piotrkowskiej, najbardziej reprezentacyjnej ulicy Łodzi, która jest najdłuższą ulicą handlowych w Europie. Półtora wieku temu nazywała się traktem piotrkowskim, a dziś zajmuje ponad 4 km długości, stanowiąc centralną oś rozwoju handlowo-usługowego Łodzi.

  W 2018 r. Łódź przekroczy barierę 500 tys. m2 powierzchni biurowej. Głównym punktem rozbudowy przestrzeni biurowej są ulice przyległe do Piotrkowskiej, gdzie łączna powierzchnia biurowa najważniejszych inwestycji w 2019 roku wyniesie 126 tys. m2, co przekłada się na potencjał ok. + 12 600 pracowników.

  Piotrkowską cenią nie tylko przedsiębiorcy, ale też turyści, podziwiając secesyjne kamienice, piękne witryny sklepów, hotele, kawiarnie i restauracje. Rocznie województwo łódzkie odwiedza ok. 1 307 700 turystów.

  Lokale mieszczą się w wielokondygnacyjnym budynku usługowo-mieszkaniowym i składają się z pomieszczeń usługowo-handlowego oraz sanitariatów.
  Lokal nr 1 - 620 m2 - 1 piętro, otwarta, niepodzielona przestrzeń (3 wejścia: dwa od ul. Piotrkowskiej, jedno od zaplecza)
  Lokal nr 2 - 160 m2 - parter (2 wejścia: jedno od ul. Piotrkowskiej i jedno od zaplecza)

  W ofercie również dostępne inne obiekty. Zapraszamy do kontaktu, a także do pobrania prezentacji ofertowej i obejrzenia dostępnego poniżej filmu okiem drona.

   
  Loklizacja:

  Najbliższe sąsiedztwo lokali usługowych to: Urząd Miasta, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, McDonald, OFF Piotrkowska – centrum przemysłów kreatywnych, najważniejsze Łódzkie Uniwersytety (w promieniu ok. 2 km UM, UŁ, PWSFTiT, Politechnika) oraz węzeł komunikacyjny (6 linii MPK obok ul. Zamenhofa i Stajnia Jednorożców).

  Łódź to także centralna cześć Europy, czyli punkt przecięcia najważniejszych krajowych i europejskich szlaków komunikacyjnych (skrzyżowanie autostrad A-1 i A-2, bliskość S8, S14 dróg ekspresowych, lotniska międzynarodowe Reymonta, Chopina).

  Efektem szybkiego rozwoju i dobrego położenia jest wzmożony ruch turystyczny - w 2016 r. wzrost o 3,4%. Zaś w pierwszym kwartale 2018 r. turystyczne obiekty noclegowe zlokalizowane w Łodzi udzieliły 259 700 noclegów (o 20,7% więcej niż rok wcześniej), z czego 69,8% stanowiły noclegi w hotelach.Film


Materiały do pobrania
Prezentacja
Raport "Największe Rynki Biurowe w Polsce 2019" -Colliers
Raport "Łódzki rynek nieruchomości 2018" - Cushman & Wakefield
Raport "Łódzki rynek nieruchomości 2018" - JLL
Rzut lokalu 160m2
Rzut lokalu 620 m2

Osoba do kontaktu
Lista dostępnych powierzchni

Tabela zawiera ograniczoną liczbę propozycji. Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb oferte skontaktuj się z działem komercjalizacji.

0% prowizji - Kupujący i Najemca nie płacą prowizji / obowiązuje dla wszystkich ofert na naszej witrynie/

„Zamieszczone na naszych stronach ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż część informacji tam zawartych pochodzi od osób trzecich, część z nich nie zawsze daje się zweryfikować. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność, dokładność i kompletność. „