Gdańsk Oliwa, ul. Maurycego Beniowskiego - IDEA  • Typ nieruchomości: Lokale usługowe w budynku mieszkalno-usługowym
  • Lokalizacja: Gdańsk, ul. Maurycego Beniowskiego
  • Powierzchnia: od 41 m2
  • Szczegóły: IDEA to osiedle położone na terenie dawnych Międzynarodowych Targów Gdańskich.

    Tworzona jest we współpracy z polskimi artystami, których prace ozdabiają zarówno elewacje, klatki schodowe, jak i przestrzeń publiczną. Dzięki skoncentrowaniu osiedla wokół ciągu pieszo-rowerowego, IDEA stanie się doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi.

    Według projektów aktualnych na październik 2017, na osiedlu docelowo powstanie 11 budynków mieszkalnych, w których zaplanowano ok. 600 mieszkań. Do tej pory zrealizowano 3 budynki, w których łącznie znajdują się 194 mieszkania i 2 lokale użytkowe.

    W budynku B5 zaprojektowano 8 lokali użytkowych o powierzchniach od 41 mkw. do 146,5 mkw. pod funkcje handlowo-usługowe, które są w sprzedaży.
Lokalizacja

IDEA zlokalizowana jest blisko zabytkowej Oliwy, ale także nowoczesnego Przymorza.
Położenie osiedla w dojrzałej dzielnicy zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej. W niedużej odległości znajduje się stacja SKM i PKP Oliwa, z której codziennie korzysta około 7 500 osób.
Lokalizacja IDEI to także dostęp do dużego zaplecza mieszkaniowego. Na sąsiadujących osiedlach klasy premium powstałych w latach 2006-2017 oddano do użytku ok. 1 500 lokali mieszkalnych.
Stara Oliwa i Małe Przymorze to łącznie ok. 33 000 zameldowanych osób, zamieszkujących stare i nowe budownictwo.

W promieniu 750 metrów od inwestycji powstanie docelowo prawie 300 tys. mkw. powierzchni biurowej, z czego ponad 185 tys. mkw. zostało już zrealizowanych. Położenie IDEI zapewnia również dostęp do stale przyrastającego zaplecza usługowo-handlowego, które rozwija się na pobliskich osiedlach oraz sąsiadującej Stacji Oliwa.

Materiały do pobrania Folder reklamowy
Plan sytuacyjny
Lokal gastronomiczny
Osoba do kontaktu
Lista dostępnych powierzchni

Tabela zawiera ograniczoną liczbę propozycji. Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb oferte skontaktuj się z działem komercjalizacji.

Typ Lokalizacja Powierzchnia Cena zł/m2 Cena za całość
Lokal użytkowy Gdańsk, Przymorze Małe
Beniowskiego
82.16 m2 10 000,00 zł 821 600,00 zł
więcej

0% prowizji - Kupujący i Najemca nie płacą prowizji / obowiązuje dla wszystkich ofert na naszej witrynie/

„Zamieszczone na naszych stronach ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż część informacji tam zawartych pochodzi od osób trzecich, część z nich nie zawsze daje się zweryfikować. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność, dokładność i kompletność. „