Gdańsk Oliwa, ul. Maurycego Beniowskiego - IDEA • Typ nieruchomości: Lokale usługowe w budynku mieszkalno-usługowym
 • Lokalizacja: Gdańsk, ul. Maurycego Beniowskiego
 • Powierzchnia: od 41 m2
 • Szczegóły: IDEA to osiedle położone na terenie dawnych Międzynarodowych Targów Gdańskich.

  Tworzona jest we współpracy z polskimi artystami, których prace ozdabiają zarówno elewacje, klatki schodowe, jak i przestrzeń publiczną. Dzięki skoncentrowaniu osiedla wokół ciągu pieszo-rowerowego, IDEA stanie się doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi.

  Według projektów aktualnych na październik 2017, na osiedlu docelowo powstanie 11 budynków mieszkalnych, w których zaplanowano ok. 600 mieszkań. Do tej pory zrealizowano 3 budynki, w których łącznie znajdują się 194 mieszkania i 2 lokale użytkowe.

  W budynku B5 zaprojektowano 8 lokali użytkowych o powierzchniach od 41 mkw. do 146,5 mkw. pod funkcje handlowo-usługowe, które są w sprzedaży. 
   


   
  Lokalizacja:

  IDEA zlokalizowana jest blisko zabytkowej Oliwy, ale także nowoczesnego Przymorza.
  Położenie osiedla w dojrzałej dzielnicy zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej. W niedużej odległości znajduje się stacja SKM i PKP Oliwa, z której codziennie korzysta około 7 500 osób.
  Lokalizacja IDEI to także dostęp do dużego zaplecza mieszkaniowego. Na sąsiadujących osiedlach klasy premium powstałych w latach 2006-2017 oddano do użytku ok. 1 500 lokali mieszkalnych.
  Stara Oliwa i Małe Przymorze to łącznie ok. 33 000 zameldowanych osób, zamieszkujących stare i nowe budownictwo.

  W promieniu 750 metrów od inwestycji powstanie docelowo prawie 300 tys. mkw. powierzchni biurowej, z czego ponad 185 tys. mkw. zostało już zrealizowanych. Położenie IDEI zapewnia również dostęp do stale przyrastającego zaplecza usługowo-handlowego, które rozwija się na pobliskich osiedlach oraz sąsiadującej Stacji Oliwa.
Materiały do pobrania Folder reklamowy
Plan sytuacyjny
Lokal gastronomiczny
Osoba do kontaktu