Gdańsk Oliwa, ul. Droszyńskiego 28A, STACJA OLIWA • Typ nieruchomości: Obiekt usługowo-handlowy
 • Lokalizacja: Gdańsk Oliwa, ul. Droszyńskiego 28A
 • Powierzchnia: od 24 m2
 • Ceny zł/m2: od 58 zł/m2 netto
 • Szczegóły: Budynek Handlowo-Usługowym 2-kondygnacyjny o pow. 1367,2m2 (parter 884,3m2) położony przy ul. Droszyńskiego w Gdańsku. Lokalizacja bezpośrednio przy jednej z głównych ulic dzielnicy oraz bezpośrednio przy dworcu SKM i PKP Gdańsk-Oliwa i pętli autobusowej (obiekt doskonale wyeksponowany).

  LOKALIZACJA
  Budynek znajduje się na granicy dzielnic Przymorze Małe (15.100 mieszkańców zameldowanych) i Oliwa (17.500 zameldowanych mieszkańców plus duża liczba osób niezameldowanych np. studentów UG, którego kampus główny mieści się w Oliwie). Dzielnica Oliwa aktualnie nie posiada pawilonu handlowego świadczącego usługi bezpośrednio dla ich mieszkańców. W dzielnicy Przymorze Małe gęstość zaludnienia osób zameldowanych wynosi 6600 os./km2, dana ta nie uwzględnia dużej liczby osób wynajmujących tam mieszkania bez meldunku oraz bardzo dużej ilości pracowników biurowych (duże biurowce przy ul. Piastowskiej, Lęborskiej, Arkońska Business Park - pracownicy tych biurowców korzystają z SKM Oliwa mogą skorzystać z przejścia na skróty przez przedmiotową nieruchomość w drodze z/do pracy).

  Obiekt ma bezpośrednie połączenie z tunelem prowadzącym na perony i do dworca PKP/SKM Gdańsk-Oliwa. Z sieci połączeń SKM Trójmiasto z którego rocznie korzysta ok.38,5 mln pasażerów (źródło: trojmiasto.pl).

  Główne atuty obiektu:
  - Lokalizacja na granicy dzielnic Oliwa i Przymorze Małe (33 tys. osób zameldowanych plus duża liczba osób niezameldowanych np. studentów UG, AWFiS, WSZ). Szacowana liczba mieszkańców na obszarze o promieniu 1000 m wynosi około 35 tys. osób!
  - Lokalizacja przy jednej z głównych ulic dzielnicy oraz bezpośrednio przy dworcu SKM i PKP Gdańsk Oliwa i pętli autobusowej ZKM.
  - Obiekt z elastycznie kształtowaną powierzchnią komercyjną, doskonale wyeksponowany z atrakcyjnymi warunkami najmu.
Materiały do pobrania Folder reklamowy
Osoba do kontaktu
Lista dostępnych powierzchni

Tabela zawiera ograniczoną liczbę propozycji. Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb oferte skontaktuj się z działem komercjalizacji.

0% prowizji - Kupujący i Najemca nie płacą prowizji / obowiązuje dla wszystkich ofert na naszej witrynie/

„Zamieszczone na naszych stronach ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż część informacji tam zawartych pochodzi od osób trzecich, część z nich nie zawsze daje się zweryfikować. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność, dokładność i kompletność. „