Gdańsk Przymorze Spektrum, ul. Obrońców Wybrzeża 3 • Typ nieruchomości: Lokale handlowe
 • Lokalizacja: Gdańsk, ul.Obrońców Wybrzeża 3
 • Powierzchnia: od 25 m2 do 125 m2
 • Ceny zł/m2: 70 zł/m2
 • Szczegóły: Spektrum to nowoczesna inwestycja, która powstaje w centrum gdańskiej dzielnicy Przymorze Wielkie, przy ulicy Obrońców Wybrzeża. Inwestycja zrealizowane jest w odległości niecałych dwóch kilometrów od Zatoki Gdańskiej i kilkaset metrów od Parku Reagana – największego parku w Gdańsku, gdzie rozwija się działalność rekreacyjna i związane z nim natężenie ruchu pieszego i komunikacyjnego.

  W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się centrum handlowe, a w promieniu dwóch kilometrów wszystkie niezbędne do wygodnego funkcjonowania usługi – zarówno te z zakresu edukacji (kampus Uniwersytetu Gdańskiego), biznesu (Arkońska Business Park, Alchemia, Olivia Business Centre) i zdrowia (szpital, publiczne i niepubliczne przychodnie lekarskie).

  OSTATNIE WOLNE LOKALE! 
  Wśród Najemców znajdują się jużi działają: Barber Zone, Żabka, Manufaktura mojej mamy, Manufaktura mojego taty, Extom - galeria kuchni. Wkrótce otwarcia kolejnych lokali.

Materiały do pobrania FOLDER - Spektrum
Osoba do kontaktu
Lista dostępnych powierzchni

Tabela zawiera ograniczoną liczbę propozycji. Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb oferte skontaktuj się z działem komercjalizacji.

Typ Lokalizacja Powierzchnia Cena zł/m2 Cena za całość
Lokal użytkowy Gdańsk Przymorze
OBROŃCÓW WYBRZEŻA
73.31 m2 91,39 zł 6 700,00 zł
więcej

0% prowizji - Kupujący i Najemca nie płacą prowizji / obowiązuje dla wszystkich ofert na naszej witrynie/

„Zamieszczone na naszych stronach ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż część informacji tam zawartych pochodzi od osób trzecich, część z nich nie zawsze daje się zweryfikować. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność, dokładność i kompletność. „