Team

Właściciel

Robert Reich

Właściciel

robert.reich@gnrr.pl
601 172 804

więcej › ›

Robert Reich - doradca rynku nieruchomości, licencjonowany zarządca nieruchomości i pośrednik w obrocie nieruchomościami. Nieprzerwanie od 2006 roku z sukcesem zarządza portfelem nieruchomości inwestorów zewnętrznych. W 1999 roku założył Giełdę Nieruchomości Robert Reich, która w 2015 roku zmieniła nazwę na GNRR Robert Reich, jednocześnie przeorganizowując się, rozwijając swoje kompetencje i potencjał. Dysponuje profesjonalnym, wszechstronnym i jednym z najbardziej doświadczonych w Gdańsku zespołów w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, najmu oraz developmentu nieruchomości komercyjnych.

Dział sprzedaży

Magdalena Reich

sprzedaż lokali usługowych

lokale@gnrr.pl
502 406 153

Dział zarządzania nieruchomościami

Anna Sikora

zarządca nieruchomości

anna.sikora@gnrr.pl
731 120 120

więcej › ›

Ukończone studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na wydziale Geodezja i Gospodarka Przestrzenna następnie studia podyplomowe: Politechnika Gdańska kierunek Wycena Nieruchomości oraz TO Profil Zarządzanie Nieruchomościami. Pierwsze lata pracy w zawodzie Geodety w firmach: OPeGieKa Elbląg, OPGK Gdańsk. Ostatnie 10 lat pracy to zarządzanie rozproszonymi nieruchomościami komercyjnymi o charakterze centrów handlowych i biurowych. Najpierw w grupie kapitałowej Demuth Group SKA, gdzie odpowiadał za powierzone nieruchomości, kierował grupą techniczną: administratorów, serwisantów oraz usługami firm zewnętrznych. Następnie praca doradcy energetycznego, obecnie w GNRR powrót do zarządzania nieruchomościami. Posiadane uprawnienia zawodowe: licencja  zarządcy nieruchomości, uprawnienia geodezyjne.

Dział komercjalizacji nieruchomości

Robert Majchrowski

leasing manager

robert.majchrowski@gnrr.pl
603 067 227

więcej › ›

Leasing Manager, z rynkiem nieruchomości komercyjnych związany od ponad 9 lat. Wcześniej zbierał doświadczenie w działach ekspansji takich firm jak; Amrest, gdzie odpowiadał za rozwój sieci restauracji KFC, Burger King, Pizza Hut i Starbucks; ITM Polska, gdzie zajmował się pozyskiwaniem lokalizacji dla wielkoformatowych sklepów Inter Marche i Brico Marche; oraz Małpka Express. Swoją karierę zawodową zaczynał w 2006r. na prestiżowym i wymagającym rynku nieruchomości komercyjnych w Londynie. Przez kilka lat związany z marketingiem i Public Relations. Do jego głównych zadań w GNRR należy komercjalizacja obiektów handlowych i biurowych, negocjowanie umów najmu oraz budowanie relacji z najemcami.

Dział operacyjny i sekretariat

Danuta Lazik

asystent biura

danuta.lazik@gnrr.pl
508 120 120

więcej › ›

Do zespołu GNRR dołączyła w styczniu 2015 r., obejmując stanowisko Asystenta biura. Do jej zadań należy zarządzanie dokumentacją formalnoprawną firmy i wewnętrznym obiegiem dokumentów i korespondencji. Pełni również rolę Asystenta osób, zajmujących się zarządzaniem oraz komercjalizacją nieruchomości. Zanim dołączyła do GNRR, ukończyła Uniwersytet Gdański na kierunku Gospodarka Przestrzenna oraz Studia Podyplomowe Wycena Nieruchomości. Obecnie kontynuuje studia magisterskie na Wydziale Zarządzania o specjalności Inwestycje i Nieruchomości.