Zespół

Dział operacyjny i sekretariat

Paulina Becz

asystent biura

paulina.becz@gnrr.pl
570-260-150

więcej › ›

Do zespołu GNRR dołączyła w styczniu 2015 r., obejmując stanowisko Asystenta biura. Do jej zadań należy zarządzanie dokumentacją formalnoprawną firmy i wewnętrznym obiegiem dokumentów i korespondencji. Pełni również rolę Asystenta osób, zajmujących się zarządzaniem oraz komercjalizacją nieruchomości. Zanim dołączyła do GNRR, ukończyła Uniwersytet Gdański na kierunku Gospodarka Przestrzenna oraz Studia Podyplomowe Wycena Nieruchomości. Obecnie kontynuuje studia magisterskie na Wydziale Zarządzania o specjalności Inwestycje i Nieruchomości.

Dział komercjalizacji nieruchomości

Maciej Kobylański

leasing manager

maciej.kobylanski@gnrr.pl
603-067-227

więcej › ›

Leasing Manager, z rynkiem nieruchomości komercyjnych związany od ponad 9 lat. Wcześniej zbierał doświadczenie w działach ekspansji takich firm jak; Amrest, gdzie odpowiadał za rozwój sieci restauracji KFC, Burger King, Pizza Hut i Starbucks; ITM Polska, gdzie zajmował się pozyskiwaniem lokalizacji dla wielkoformatowych sklepów Inter Marche i Brico Marche; oraz Małpka Express. Swoją karierę zawodową zaczynał w 2006r. na prestiżowym i wymagającym rynku nieruchomości komercyjnych w Londynie. Przez kilka lat związany z marketingiem i Public Relations. Do jego głównych zadań w GNRR należy komercjalizacja obiektów handlowych i biurowych, negocjowanie umów najmu oraz budowanie relacji z najemcami.

Katerina Kakaris

koordynator projektu

katerina.kakaris@gnrr.pl
506-120-120

więcej › ›

Koordynator Projektu, fizyk z wykształcenia, ukończyła podyplomowe studia z wyceny nieruchomości oraz podyplomowe studia z marketingu sportu w warszawskiej SGH. Związana przez lata z hokejowymi klubami sportowymi. Ostatnie kilka lat na stanowisku managera ds. rozwoju zarządzała siecią punktów handlowo-usługowych. W GNRR odpowiedzialna za koordynację działań związanych z nadzorowaniem projektów komercyjnych na każdym etapie inwestycji, komercjalizacją obiektów handlowych i biurowych, negocjowaniem umów najmu oraz budową trwałych relacji z najemcami.

Właściciel

Robert Reich

Właściciel

robert.reich@gnrr.pl
601-172-804

więcej › ›

Robert Reich - doradca rynku nieruchomości, licencjonowany zarządca nieruchomości i pośrednik w obrocie nieruchomościami. Nieprzerwanie od 2006 roku z sukcesem zarządza portfelem nieruchomości inwestorów zewnętrznych. W 1999 roku założył "Giełdę Nieruchomości - Robert Reich", która w 2015 roku zmieniła nazwę na GNRR Robert Reich, jednocześnie przeorganizowując się, rozwijając swoje kompetencje i potencjał. Dysponuje profesjonalnym, wszechstronnym i jednym z najbardziej doświadczonych w Gdańsku zespołów w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, najmu oraz developmentu nieruchomości komercyjnych. Ukończył ART w Olsztynie oraz Politechnikę Gdańską.

Dział zarządzania nieruchomościami

Anna Sikora

zarządca nieruchomości

anna.sikora@gnrr.pl
731-120-120

więcej › ›