Zespół

Dział komercjalizacji nieruchomości

Maciej Kobylański

leasing manager

maciej.kobylanski@gnrr.pl
603-067-227

więcej › ›

Leasing Manager, z rynkiem nieruchomości komercyjnych związany od ponad 9 lat. Wcześniej zbierał doświadczenie w działach ekspansji takich firm jak; Amrest, gdzie odpowiadał za rozwój sieci restauracji KFC, Burger King, Pizza Hut i Starbucks; ITM Polska, gdzie zajmował się pozyskiwaniem lokalizacji dla wielkoformatowych sklepów Inter Marche i Brico Marche; oraz Małpka Express. Swoją karierę zawodową zaczynał w 2006r. na prestiżowym i wymagającym rynku nieruchomości komercyjnych w Londynie. Przez kilka lat związany z marketingiem i Public Relations. Do jego głównych zadań w GNRR należy komercjalizacja obiektów handlowych i biurowych, negocjowanie umów najmu oraz budowanie relacji z najemcami.

Zuzanna Przybek

specjalista ds. nieruchomości

zuzanna.przybek@gnrr.pl
506-120-120

więcej › ›

 

Krzysztof Łęski

leasing manager

krzysztof.leski@gnrr.pl
731-080-080

Właściciel

Robert Reich

Właściciel

robert.reich@gnrr.pl
601-172-804

więcej › ›

Robert Reich - doradca rynku nieruchomości, licencjonowany zarządca nieruchomości i pośrednik w obrocie nieruchomościami. Nieprzerwanie od 2006 roku z sukcesem zarządza portfelem nieruchomości inwestorów zewnętrznych. W 1999 roku założył "Giełdę Nieruchomości - Robert Reich", która w 2015 roku zmieniła nazwę na GNRR Robert Reich, jednocześnie przeorganizowując się, rozwijając swoje kompetencje i potencjał. Dysponuje profesjonalnym, wszechstronnym i jednym z najbardziej doświadczonych w Gdańsku zespołów w zakresie zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, najmu oraz developmentu nieruchomości komercyjnych. Ukończył ART w Olsztynie oraz Politechnikę Gdańską.

Dział zarządzania nieruchomościami

Anna Sikora

zarządca nieruchomości

anna.sikora@gnrr.pl
731-120-120

więcej › ›

Zarządca nieruchomości od 2014 roku. Wcześniejsze doświadczenia związane były z szeroko pojętym działem administracji w korporacji ubezpieczeniowej, likwidacji szkód majątkowych, windykacji i nieruchomościach. Zarządzała zarówno obiektami własnymi, jak i najmowanymi. W GNRR zajmuje się obsługą i rozliczaniem nieruchomości komercyjnych oraz utrzymaniem relacji z Najemcami. Ukończyła kierunek ekonomiczny w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.

Danuta Lazik

zarządca nieruchomości

danuta.lazik@gnrr.pl
508-120-120