Targi ReDi CEE Trade Fair for Retail Investment

2016-03-25 09:18:58
» powórt do listy

1 i 2 czerwca br. w Warszawie odbędzie 3. edycja Targów ReDI, CEE Trade Fair for Retail Investment dedykowana branży nieruchomości handlowych. ReDI, organizowane przez Polską Radę Centrów Handlowych, to miejsce spotkań przedstawicieli miast, deweloperów, zarządców, inwestorów oraz sieci handlowych, franczyzodawców oraz firm świadczących usługi dla branży centrów handlowych działających i rozwijających się na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.

W każdej z dwóch dotychczasowych edycji targów ReDI uczestniczyło ponad 1400 decydentów z branży nieruchomości handlowych. W 2015 r. udział w targach wzięło 350 przedstawicieli sieci handlowych oraz ponad 50 wystawców, którzy zaprezentowali 120 centrów handlowych z Polski i innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.
ReDi to miejsce, w którym podczas paneli dyskusyjnych i prezentacji ofert inwestycyjnych będzie można poznać prezentacje planowanych i istniejących centrów handlowych z regionu CEE, prezentacje nowych marek na rynku CEE, prezentacje nowych technologii i usług dedykowanych branży handlowej.
Na czerwcowych targach nie zabraknie GNRR.