SpotkanieBartoszem Haduchem - fotorelacja

2019-05-17 10:26:24
» powórt do listy

 11 maja br., w Solvay Park odbyła się II edycja cyklu spotkań z wybitnymi architektami, artystami, designerami i projektantami wnętrz. Podczas wydarzenia, w Strefie Designu Solvay Wnętrza, miała miejsce prezentacja założeń projektu, omówienie planowanych działań marketingowych, prezentacje najemców oraz pokaz funkcjonalności platformy Archidesk. Głównym punktem spotkania było wystąpienie – dr inż. arch. Bartosza Haducha – założyciela krakowskiej pracowni NArchitekTURA. Bankiet w strefie biznesowej uświetnił wernisaż malarstwa Krystyny Róż-Pasek.

Solvay Wnętrza zmienia się w przestrzeń meblarsko-wnętrzarską i miejsce cyklicznych wydarzeń i spotkań z wybitnymi twórcami. Powstaje tam także Strefa Designu dedykowana architektom, designerom i projektantom wnętrz do spotkań z klientami. Wszystkie te działania zmierzają do wykreowania miejsca rozwoju dla miłośników mebli i wnętrz, na każdym szczeblu działania, od projektowania po sprzedaż i użytkowanie.

Wydarzenie, które miało miejsce jest częścią cyklu spotkań z wybitnymi postaciami branży designu i sztuki. Gościem pierwszej edycji, która odbyła się w grudniu 2018 roku, był Oskar Zięta – twórca Prozessdesign Studio i docenionej na całym świecie technologii obróbki stali FiDU.
III edycja spotkań planowana już po wakacjach.