Konferencja pełna wnętrzarskich inspiracji

2019-06-13 15:16:25
» powórt do listy

Jako firma specjalizująca się w komercjalizacji i zarządzaniu nieruchomościami chcemy wciąż być na bieżąco w obecnych trendach branży. Jesteśmy profesjonalni i mierzymy wysoko, dlatego tym razem wybraliśmy się na spotkanie dedykowane projektantom wnętrz, aby zaczerpnąć wnętrzarskich inspiracji, rozeznać się w trendach urządzania przestrzeni oraz nawiązać współpracę z cenionymi markami i producentami wyposażenia wnętrz.

12 czerwca, w Hotelu Almond w Gdańsku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań, którego byliśmy uczestnikami.

Przestrzeń wydarzenia podzielona była na strefę wystawienniczą, gdzie partnerzy prezentowali swoje produkty oraz na przestrzeń konferencyjną, gdzie można było wysłuchać prelekcji i paneli dyskusyjnych podsumowujących bloki prezentacji.

Program spotkania został podzielony na 4 bloki tematyczne:
• Dobrze mieszkaj
• Smartdom i nowe technologie
• Meble i materiały
• Zaprojektuj to – technologie

Udział w spotkaniu dał nam dużą wiedzą na temat najnowszych trendów w wyposażeniu łazienek, kuchni i elementów wystroju wnętrz. Zapoznaliśmy się także z najnowszymi rozwiązaniami technologii budowy inteligentnych domów. Z dużym zainteresowaniem uczestników wydarzenia spotkały się wystąpienia partnerów – firm, które specjalizują się w oprogramowaniu dla architektów. Gościem specjalnym wydarzenia była Anna Maria Sokołowska, architekt, właścicielka pracowni Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz.

Więcej informacji o projekcie: Studio Dobrych Rozwiązań.Źródło: https://www.facebook.com/studiodobrychrozwiazan

Źródło: https://www.facebook.com/studiodobrychrozwiazan