Gdynia Design Days 06-14.07

2019-07-08 10:58:23
» powórt do listy


Ponad 130 wydarzeń, w tym 24 wystawy, 27 otwartych wykładów i 27 bezpłatnych warsztatów.
A to wszystko już 6-14 lipca w Gdyni! 12. edycja Gdynia Design Days pod hasłem POLARYZACJA zapowiada się niezwykle inspirująco. 


Program obejmuje ponad 130 różnorodnych i inspirujących wydarzeń. Dni festiwalu zostały podzielone na bloki tematyczne skoncentrowane wokół tematu polaryzacji w kontekście mody, grafiki, wzornictwa, architektury miasta oraz wnętrz. Podczas GDD nie zabraknie również pobudzających kreatywność wydarzeń dla dzieci.

Warto wcześniej przyjrzeć się programowi festiwalu i wybrać ulubione wydarzenia, bo naprawdę dużo będzie się działo!

W ramach GDD 2019 odbędzie się również dużo ciekawych wydarzeń towarzyszących. Przez cały czas trwania festiwalu w IV budynku PPNT działa strefa spotkań TŁOK Kawiarnia i letnia czytelnia, przygotowana specjalnie na festiwal przez Bibliotekę z Pasją. Jak co roku specjalnie na festiwal powstanie kolekcja MANUBA – seria unikatowych produktów, w tym roku realizowanych w pracowniach rzemieślniczych znajdujących się na terenie PPNT. Nie można zapomnieć o przeglądzie filmowym w Gdyńskim Centrum Filmowym, klubie festiwalowym w Domu Idei czy wystawie Design w Mieście, którą można oglądać już od 1 czerwca w trójmiejskich lokalach gastronomicznych.

Pełny program dostępny jest na stronie: http://gdyniadesigndays.eu/pl/program.html

Na wystawy i wykłady wstęp wolny, za wyjątkiem Design talks Business Summit i cyklu Design talks Business First Steps. Na wszystkie warsztaty obowiązuje rejestracja, która rusza 10 lipca 2019 roku.