SPEKTRUM

2021-03-23 16:03:39
» powórt do listy

Dołącz do grona profesjonalistów 🥳
W skład najemców SPEKTRUM wchodzą m.in.:
Barber Zone ✂️ prowadzony przez Wojciecha Karwata zwycięzcę Mistrzostw Świata World Champion Barber 2018 Federacji CMC we Włoszech, zwycięzcę pierwszych Mistrzostw Barberingu w Polsce organizowanych przez OKFK oraz Vice Prezydent oraz licencjonowany sędzia międzynarodowy CMC.

Body Evolution 💪 🤩powstało z myślą o kobietach, które pragną w kameralnej i przytulnej atmosferze zadbać o swoje ciało. Każda wizyta buduję promienny uśmiech zadowolenia.

Studio Beauty by Magdalena Trzcińska 💄 już niedługo otwarcie! Ta Pani zadba o strefę beauty w SPEKTRUM, więcej informacji już niedługo...
Lokale gastronomiczne:

NOI Pizza & Wine 🍕 Kawałek wspaniałej Włoskiej kuchni sprowadzona do Gdańska, świeżość, oryginalność i profesjonalizm skomponowana na talerzu.

ZŁAP BUŁĘ 🍔 ta knajpa przeniesie swoich klientów w Amerykański klimat, soczyste, tworzone z pasją burgery w Złap Bułę każdemu zostaną na długo na kubkach smakowych.

Jeżeli chcecie spalić trochę kalorii po uczcie w NOI czy ZŁAP BUŁĘ, koniecznie wejdźcie do sąsiadów z ROWEROWE PRZYMORZE 🚲team z ogromną pasją i wiedzą odpowie na każde rowerowe pytanie.
A po coś na później warto wejść do MANUFAKTURY MOJEJ MAMY i MANUFAKTURY MOJEGO TATY. To połączenie zawsze się sprawdza.