Gdańsk Jasień, ul. Jabłoniowa 29A, Obiekt usługowo-handlowo-biurowy CENTRUM JABŁONIOWA • Typ nieruchomości: Budynek handlowo-usługowo-biurowy
 • Lokalizacja: Gdańsk, ul. Jabłoniowa 29A
 • Powierzchnia: od 36 m2
 • Ceny zł/m2: od 45zł/m2
 • Szczegóły: Budynek usługowo-handlowy JABŁONIOWA zlokalizowany jest na skrzyżowaniu ulic Jabłoniowej i Turzycowej. Obiekt posiada 3 kondygnacje nadziemne oraz jedną podziemną, jego powierzchnia użytkowa wynosi około 1818 m2. Wyposażony w niezbędne media, windę oraz dużą ilość miejsc postojowych.

  Główne atuty obiektu:
  - Lokalizacja budynku bezpośrednio przy ulicy Jabłoniowej o dużym natężeniu ruchu.
  - Duża powierzchnia reklamowa doskonale wyeksponowana na zewnętrznych ścianach budynku.
  - Duża ilość miejsc postojowych!
  - Możliwość dowolnej aranżacji wnętrza!


Lokalizacja

Oferowany obiekt znajduje się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Gdańska-Południe, bezpośrednio przy ciągu pieszym, przystankach autobusowych oraz ulicy Jabłoniowej o bardzo dużym natężeniu ruchu kołowego.

W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się co najmniej sześć zrealizowanych dużych osiedli mieszkaniowych: os. Jabłoniowa (Inpro SA), os. Lawendowe (Robyg SA), os. Leszczynowe (Domesta Sp. z o.o.), os. Orle Gniazdo (Murapol SA) oraz os. Słoneczne Wzgórza (Słoneczne Wzgórza Sp. z o.o.), os. Jasień Park (PB MARGO).

Niewątpliwym atutem położenia obiektu jest bardzo dobra komunikacja z Obwodnicą Trójmiasta oraz Trasą W-Z (Al. Armii Krajowej).

Materiały do pobrania Folder reklamowy
Osoba do kontaktu
Lista dostępnych powierzchni

Tabela zawiera ograniczoną liczbę propozycji. Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb oferte skontaktuj się z działem komercjalizacji.

Typ Lokalizacja Powierzchnia Cena zł/m2 Cena za całość
Lokal handlowy, sklep Gdańsk Jasień
Jabłoniowa
328.00 m2 30,00 zł 9 840,00 zł
więcej

0% prowizji - Kupujący i Najemca nie płacą prowizji / obowiązuje dla wszystkich ofert na naszej witrynie/

„Zamieszczone na naszych stronach ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż część informacji tam zawartych pochodzi od osób trzecich, część z nich nie zawsze daje się zweryfikować. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność, dokładność i kompletność. „