BEL-POL dołącza do C.H. Osowa w Gdańsku!

2021-09-21 16:16:33
» powórt do listy

 Lista najemców CH Osowa w Gdańsku poszerzyła się. Już niedługo, na powierzchni ponad 300 m.kw. otworzy się salon „BEL-POL Podłogi Drzwi Panele” - jeden z największych przedstawicieli branży drzwi i podłóg, liczącą sieć ponad 15 oddziałów hurtowych oraz ponad 90 sklepów partnerskich w całej Polsce. Sieć współpracuje m.in. z takimi markami jak: Porta, Dre, Pol-Skane, Cal, Ego-Line, Swiss Krono, Skema, Barlinek. Asortyment obejmuje drzwi, podłogi, panele oraz ściany. Marka BEL-POL funkcjonuje na rynku od roku 1991 i już niedługo swój kolejny lokal otworzy tuż przy obwodnicy Trójmiejskiej w C.H. Osowa. Dzięki obecności BEL-POLu oferta meblarsko-wnętrzarska Centrum Osowa zostanie znacznie urozmaicona.


Właścicielem Centrum Handlowego Osowa jest fundusz Pradera Central & Eastern Fund – należący do Pradery wiodącego na rynku specjalistycznego funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart jest 3 miliardów euro w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji i Chinach, posiadających łącznie 58 nieruchomości, w tym 2300 sklepów. Więcej informacji: www.pradera.com

Zarządcą obiektu jest Apsys Polska. Za komercjalizację BEL-POL drzwi i podłogi oraz Totalizatora Sportowego w CH Osowa odpowiedzialna była firma GNRR z siedzibą w Gdańsku.