Pradera nawiązuje współpracę z GNRR

2019-05-30 15:02:08
» powórt do listy

Pradera, wiodący na rynku specjalistyczny fundusz zarządzający aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji o łącznej powierzchni ponad 1,3 miliona m2, (w tym 9. centrów handlowych w Polsce), informuje, że powołała w imieniu Pradera Central & Eastern Fund („PCEF”) firmę GNRR jako nowego partnera Centrum Handlowego Osowa w Gdańsku.Jako agent Centrum Handlowego Osowa, GNRR będzie wspierać działania związane z komercjalizacją C.H. Osowa w obszarze lokalnego biznesu oraz sklepów specjalistycznych. Firma GNRR w tym roku będzie obchodzić 20-lecie i ma w swoim dorobku bogate doświadczenie w obszarze komercjalizacji obiektów handlowych oraz centrów specjalistycznych. Z sukcesem przeprowadziła wiele projektów w obrębie branży meblarsko-wnętrzarskiej i nawiązała długofalowe relacje z klientami w tym sektorze.

Ogromnie cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z GNRR. Wierzymy, że doświadczenie GNRR na lokalnym, pomorskim rynku pozwoli umocnić pozycję C.H. Osowa w Gdańsku. Dążymy do zagwarantowania klientom naszego centrum szerokiego rodzaju usług oraz sklepów specjalistycznych, niespotykanych poza województwem pomorskim, co pozwoli wyróżnić C.H. Osowa w regionie. Mamy nadzieję, że konsekwencją naszych działań będzie zadowolenie dotychczas odwiedzających Galerię oraz przyciągnięcie nowych klientów – komentuje Agata Brzezińska, Head of CEE Pradera.

Zawartą umowę traktujemy jako wyróżnienie. Zostaliśmy docenieni za naszą dotychczasową działalność na rynku pomorskim oraz ogólnopolskim. Bardzo cieszymy się z okazanego zaufania przez PRADERĘ – fundusz, którym zarządzają osoby niezwykle doświadczone na rynku komercyjnym. W C.H. OSOWA będziemy odpowiedzialni za rekomercjalizację. Wykorzystując nasze 20-letnie doświadczenie w komercjalizacji centrów handlowych w Polsce, chcemy m.in. uatrakcyjnić bazę najemców, aktywnie działać z lokalnym biznesem oraz z salonami specjalistycznymi. Pierwszym najemcą wprowadzonym przez GNRR jest specjalistyczny salon rowerowy Szprychy.com. Trwają rozmowy z kolejnymi potencjalnymi najemcami, o których poinformujemy wkrótce. – powiedział Robert Reich, właściciel agencji GNRR.

Koncepcja zwrócenia się ku lokalnym przedsiębiorcom i salonom specjalistycznym ma wyróżnić Galerię Osowa na arenie pomorskich centrów handlowych i zróżnicować ofertę kierowaną dla obecnych i przyszłych klientów C.H. Osowa.

W centrum funkcjonuje już także strefa biznesowa, w której najemcy zainteresowani otwarciem swojego biznesu mogą osobiście zapoznać się z ofertą i omówić warunki najmu z przedstawicielami firmy GNRR.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę (www.pradera.com) oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. (hipermarket) należąca do funduszu HANSAINVEST Zarządcą obiektu jest Apsys Polska S.A.