PETYCJA My walczymy o przetrwanie, nie myślimy o reklamie

2020-03-30 15:39:23
» powórt do listy


Petycja do Rady Miasta Gdańska w sprawie wydłużenia okresu dostosowania Uchwały Krajobrazowej Gdańska. Nawet estetyczne reklamy muszą być wymieniane!

Prosimy o poparcie: PETYCJI

Jako przedsiębiorcy i w imieniu przedsiębiorców zwracamy się o wydłużenie okresu przejściowego na dostosowanie reklam o 12 miesięcy.


W świetle obecnego kryzysu wywołanegoepidemią koronawirusa nasze biznesy zmagają się z wieloma problemami. W trosce o utrzymanie działalności i pracowników, nie mamy dodatkowych funduszy, które moglibyśmy przeznaczyć na zmiany reklam, które informują o prowadzonych przez nas działalnościach.
Zdejmując reklamy, szyldy i banery promujące nasze działalności pozostajemy bez możliwości informowania klientów o naszych biznesach. Po czasie, kiedy
nasze firmy nie mogą w pełni funkcjonować, dotarcie do klienta na terenie miasta będzie szczególnie ważne.

My walczymy o przetrwanie, nie myślimy o reklamie - przy kumulacji problemów nie dociskajcie nas kolejnymi obowiązkami, formalnościami i kosztami! Obecnie nie stać nas na usługi firm demontujących reklamy, nie mówiąc już o zleceniu nowych nośników dostosowanych do zasad zawartych w Uchwale. Skądinąd potrzebna uchwała, niech zostanie przesunięta o 12 miesięcy!

Kryzys uderzył także w branżę reklamową. Wiele firm oferujące usługi demontażu i produkujące reklamy jest zamykanych, a działania na otwartych przestrzeniach są zawieszane. W trosce o bezpieczeństwo pracowników, tam także pozostaje wysłuchany apel #zostańwdomu!

Boimy się o jutro, stajemy przed trudnymi wyborami, a jednocześnie czekamy na lepszy czas dla naszych firm, rodzin i współpracowników.

Prosimy o zrozumienie i wsparcie. Czymże będzie piękna przestrzeń miasta bez reklam, kiedy to wiele z naszych biznesów może przez kryzys przestać istnieć.

Z nadzieją na lepsze, zdrowe jutro i unormowanie sytuacji kryzysowej, prosimy o wydłużenia okresudostosowania reklam zgodnie z Uchwałą Krajobrazową Gdańska o 12 miesięcy.

GNRR Nieruchomości i gdańscy Przedsiębiorcy