MEBLE POLSKA 2019

2019-02-27 16:41:30
» powórt do listyJuż 13 | 14 Marca 2019 będziemy na Targach MEBLE POLSKA w Poznaniu!
Poznańskie Targi Meblarskie, to niezwykle ważne wydarzenia dla branży meblarsko wnętrzarskiej, od 8 lat stanowi jedno z najważniejszych w Europie Środkowo-Wschodniej. Liczba odwiedzających w ubiegłym roku wyniosła ok. 23 tys. osób, w tym nie całe 20 100 specjalistów z 59 krajów.

Wydarzenie to jest dedykowane nie tylko samej promocji własnej marki, to także liczne szkolenia, dyskusje, prezentacje, warsztaty i konkursy, jedną frazą rzecz ujmując ‘Meblarska SIEĆ” informacyjno-komunikacyjno-edukacyjna. Miejsce rozwoju i budowania nowych relacji na liczonych w tysiącach metrach kwadratowych powierzchni wystawienniczej.

W ramach Meble Polska, realizowane jest wydarzenie Home Decor oraz Arena Design mocno związane z trendami i sprzedażą artykułów wyposażenia wnętrz. Jak co roku zapowiedziane są prezentacje gości z całego świata . Najbardziej inspirujące prezentacje poprowadzą Massproductions - optymalizacji procesu produkcji, studio Geckeler Michels – szczegółowy minimalizm, Alexander Taylor – projekty tworze dla Alexandera McQueen’a.

Nie zabraknie również panelów dyskusyjnych związanych z marketingiem, wykorzystywaniem potencjału Google, Outlooka, czy Mediów Społecznościowych dla branży meblasko-wnętrzarskiej (dystrybutorów, producentów, architektów, projektantów, agencji).

MPT z dumą prezentują statystykę zarejestrowanych zagranicznych kupców na rok 2019, największą grupę stanowią Niemcy, na drugim miejscu Czesi, kolejna jest Wielka Brytania. W porównaniu do lat poprzednich wrasta liczba gości z Ukrainy, a nawet 3krotnie z Rosji.

Wracając jednak na Polski Rynek i nasz zespół GNRR, który z nieukrywanym etuzjazmem weźmie udział
w tym wydarzeniu – wszystkich miłośników meblarstwa, wyposażenia wnętrz, rzemiosła i tworzenia nowych przestrzeni dla tej właśnie branży – zapraszamy do kontaktu.

Umów się na spotkanie z agentem GNRR i poznaj nasze meblarsko-wnętrzarskie projekty:

komercjalizacja@gnrr.pl
Wiesław Filipkowski 570 260 160
Krzysztof Łęski 731 080 080
Anna Szalczewska 506 120 120