Lokale na wynajem Łódź Piotrkowska

2020-04-22 12:58:12
» powórt do listy

Oferujemy lokale usługowe na wynajem! Centrum Łodzi, doskonała lokalizacja, zróżnicowana powierzchnia i możliwość dodatkowego podziału lokalu według potrzeb. 

Lokalizacja: Łódź, ul. Piotrkowska 115-119
Powierzchnia: od 70 m2 do 780m2


Szczegóły:
Nieruchomości zlokalizowane są naprzeciwko Pasażu Schillera - na Piotrkowskiej, najbardziej reprezentacyjnej ulicy Łodzi, która jest najdłuższą ulicą handlowych w Europie. Półtora wieku temu nazywała się traktem piotrkowskim, a dziś zajmuje ponad 4 km długości, stanowiąc centralną oś rozwoju handlowo-usługowego Łodzi.Piotrkowską cenią nie tylko przedsiębiorcy, ale też turyści, podziwiając secesyjne kamienice, piękne witryny sklepów, hotele, kawiarnie i restauracje. Rocznie województwo łódzkie odwiedza ponad 2 500 000 turystów. Przekłada się to na przyrost wynoszący 177,9% na przestrzeni ostatnich lat.

Lokale mieszczą się w wielokondygnacyjnym budynku usługowo-mieszkaniowym i składają się z pomieszczeń usługowo-handlowego oraz sanitariatów.

Lokal nr 1 - 620 m2 - 1 piętro, otwarta, niepodzielona przestrzeń (3 wejścia: dwa od ul. Piotrkowskiej, jedno od zaplecza)
Lokal nr 2 - 160 m2 - parter (2 wejścia: jedno od ul. Piotrkowskiej i jedno od zaplecza) - możliwość stworzenia DUETU

Szczegóły ofert w zakładce ŁÓDŹ PIOTRKOWSKA