IDEA biznesu

2018-08-31 11:26:36
» powórt do listy

Osiedle skrojone na miarę przedsiębiorcy, doskonałe miejsce na działalność usługową, handlową, bądź małą gastronomię.

 
Przestrzeń
 
Osiedle IDEA powstało w sercu Trójmiasta na granicy biznesowej części Przymorza i pięknej zabytkowej Oliwy. Polscy artyści zadbali o to, by estetyka wykończenia, elewacje, klatki schodowe, a także przestrzeń publiczna cieszyły oko w zwyczajnie niezwyczajnym stylu. Do tego ścieżki rowerowo-piesze rozmieszczone w centrum osiedla sprzyjają rodzinnej atmosferze i aktywności fizycznej.
Położenie osiedla w dojrzałej dzielnicy zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej. W niedużej odległości znajduje się stacja SKM i PKP Oliwa oraz SKM Przymorze, z których codziennie korzysta łącznie ok. 18 000 osób.
 
Ludzie

Dziś jest to miejsce tętniące życiem, co umożliwia komfortowo zaaranżowana przestrzeń, zachęcająca mieszkańców do spędzania w niej wolnego czasu w różnorakich formach: od atrakcji dla dzieci, przez aktywność fizyczną, po korzystanie z usług lokali mieszczących się na osiedlu, a w przyszłości może również Twojego biznesu.
 
Perspektywa

W promieniu 750 metrów od inwestycji powstanie docelowo ponad 310 tys. mkw. powierzchni biurowej, z czego ponad 185 tys. mkw. zostało już zrealizowanych. Położenie IDEI zapewnia również dostęp do stale przyrastającego zaplecza usługowo-handlowego, które rozwija się na pobliskich osiedlach oraz sąsiadującej Stacji Oliwa.
Na przyległych osiedlach klasy premium powstałych w latach 2006-2017 oddano do użytku ok. 1 500 lokali mieszkalnych. Stara Oliwa i Małe Przymorze to łącznie ok. 33 000 zameldowanych osób, zamieszkujących stare i nowe budownictwo.
 
IDEA biznesu

Z projektów aktualnych na sierpień 2018, na osiedlu docelowo powstanie 11 budynków mieszkalnych, w których zaplanowano ok. 600 mieszkań. Do tej pory zrealizowano 4 budynki, natomiast piąty zostanie oddany pod koniec października tego roku, co przekłada się na 284 mieszkania i 10 lokali użytkowych.
W budynku B5 zaprojektowano 8 lokali użytkowych o powierzchniach od 41 do 146 mkw. pod funkcje handlowo-usługowe.

Twoja przestrzeń

Obecnie w ofercie zostały 2 ostatnie lokale użytkowe w budynku B5:
  • lokal U3 o powierzchni 82,16 mkw.
  • lokal U4 o powierzchni 46,90 mkw.
Umów się na spotkanie, by dowiedzieć się więcej!