Gdańsk Zaspa IMPULS • Typ nieruchomości: lokale użytkowe
 • Lokalizacja: Dywizjonu 303
 • Powierzchnia: od 46 m2
 • Szczegóły:
  Inwestycja Impuls  to to dwa budynki mieszkalne nawiązujące architekturą i kolorystyką elewacji do realizowanego w sąsiedztwie osiedla Impuls. Oba te założenia - zlokalizowane na Zaspie, przy ul. Dywizjonu 303 - tworzą razem przyjazną mieszkańcom przestrzeń bogatą w zieleń, miejsca do rekreacji dla dzieci i dorosłych, a także w lokale usługowe usprawniające codzienne funkcjonowanie na osiedlu. Jest to miejsce położone bardzo blisko Wrzeszcza, uznawanego niegdyś za handlową dzielnicę miasta, który – zwłaszcza dzięki obecności Galerii Bałtyckiej będącej największym obiektem tego typu w Gdańsku – również dzisiaj jest chętnie odwiedzany przez wszystkich mieszkańców metropolii pragnących być na bieżąco z aktualnymi trendami.

  W budynkach składających się na Impuls 2 znajdzie się 201 nowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach.

  Zlokalizowanie inwestycji w niewielkiej odległości od przystanku SKM Zaspa oraz ulicy Grunwaldzkiej stanowiącej część głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, pozwala na sprawne dotarcie do każdej części aglomeracji bez względu na to, czy będą preferować przemieszczanie się własnym autem czy też z wykorzystaniem znakomicie działającej w tej części miasta komunikacji publicznej.
  W swojej ofercie posiadamy 3 lokale użytkowe o powierzchni od 46 mkw do 70 mkw, pełniących funkcję handlowo – usługową.
   
   
Materiały do pobrania  
Osoba do kontaktu