Będziemy na targach Warsaw Home

2019-09-02 16:53:17
» powórt do listy

Na początku października (03-06.10) w Warszawie odbędą się największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi wnętrz Warsaw Home. Chcemy być na bieżąco z najnowszymi trendami, w związku z tym Zespół GNRR weźmie udział w tym wydarzeniu. Poza czasem inspiracji będzie to dla nas także okazja do podpisania nowych umów i nawiązywania relacji biznesowych.

Warsaw Home – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz – to festiwal dobrego designu, wymiany myśli i spotkań biznesowych. W 2018 roku wydarzenie przyciągnęło prawie 70 000 odwiedzających, z czego blisko 1/3 stanowili profesjonaliści z zagranicy.
Impreza promuje nie tylko polski design, ale i najnowsze trendy z całego świata. Stanowi przestrzeń łączącą projektantów, architektów, producentów, dystrybutorów i końcowych odbiorców – pasjonatów wyposażenia wnętrz. Podczas wydarzenia za każdym razem obecne są następujące branże: meblowa, dekoracyjna, wykończeniowa.

Targi podzielone będą na cztery strefy:
  • Selected Design (meble premium),
  • Selected Furniture (meble do salonu, jadalni, sypialni itd.),
  • Deco (dekoracje, tekstylia, oświetlenie),
  • Kitchen & Dining (meble i akcesoria kuchenne oraz AGD),
  • Interior Finish (podłogi, panele i materiały do ścian, drzwi, kominki, armatura łazienkowa).
Podczas czterodniowych targów odbywają się liczne wydarzenia towarzyszące, m.in. Poland Design Festival, Warsaw Build, Design Forum Archi Day, Blog Tour i inne. Więcej na  stronie wydarzenia  https://warsawhome.eu/.