Gdańsk Wrzeszcz, ul. Szymanowskiego 12 - Scena Apartamenty  • Typ nieruchomości: Lokale usługowe w budynku mieszkalno-usługowym
  • Lokalizacja: Gdańsk, ul. Szymanowskiego 12
  • Powierzchnia: od 42 m2
  • Szczegóły: Scena Apartamenty to kameralny budynek przy ul. Szymanowskiego 12. Sześciokondygnacyjna, elegancka kamienica nawiązuje stylem do wrzeszczańskiej zabudowy i harmonijnie koresponduje z otoczeniem miasta. Forma, kolory, standard materiałów oraz wysokie witryny lokali usługowych nadają budynkowi lekkości i wielkomiejskiego szyku. Do tradycji zabudowy starego Wrzeszcza nawiązują wykusze oraz spadziste dachy od ul. Szymanowskiego.

    Lokale handlowo-usługowe zlokalizowane na parterze budynku tworzą mały, funkcjonalny pasaż. W kamienicy zaplanowano 6 lokali handlowych o powierzchniach od 42 mkw. do 160 mkw. pod funkcje handlowo-usługowe, w tym gastronomiczną. 
Lokalizacja

Przyległa do obiektu zabudowa kwartału os. Garnizon tworzy wyjątkową i harmonijną przestrzeń. Łączą się tu ze sobą odrestaurowana zabytkowa zabudowa, komponująca się z nią nowa zabudowa oraz willowa dzielnica Strzyża, zabytkowa Oliwa i handlowy Wrzeszcz. Sąsiadujące z kamienicą Scena Apartamenty osiedle Garnizon to ogromne, nadal rozrastające się zaplecze mieszkaniowe (obecnie ok. 1000 mieszkań, a w aktualnej ofercie kolejne 250), biurowe (aktualnie ok. 30 tyś. m²) oraz usługowo-handlowe, które stale przyrasta wraz z kolejnymi etapami oddawanymi do użytku. To wyjątkowe miejsce, które dzięki swojej architekturze oraz klimatowi, jaki w nim panuje, stało się modne i zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród gdańszczan, a także turystów.

Materiały do pobrania Folder reklamowy
Plan sytuacyjny
Rzut parteru - lokale usługowe
Osoba do kontaktu
Lista dostępnych powierzchni

Tabela zawiera ograniczoną liczbę propozycji. Aby poznać pełną i dostosowaną do swoich potrzeb oferte skontaktuj się z działem komercjalizacji.

Typ Lokalizacja Powierzchnia Cena zł/m2 Cena za całość
Lokal użytkowy Gdańsk, Wrzeszcz
Szymanowskiego
67.10 m2 15 928,49 zł 1 068 802,00 zł
więcej

0% prowizji - Kupujący i Najemca nie płacą prowizji / obowiązuje dla wszystkich ofert na naszej witrynie/

„Zamieszczone na naszych stronach ogłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ze względu na okoliczność, iż część informacji tam zawartych pochodzi od osób trzecich, część z nich nie zawsze daje się zweryfikować. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność, dokładność i kompletność. „