Gdańsk Osowa, ul. Spacerowa 48, Centrum Handlowe Osowa • Typ nieruchomości: Centrum handlowe
 • Lokalizacja: Gdańsk, ul. Spacerowa 48
 • Szczegóły:
   
  Centrum Handlowe Osowa jest jednym z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. To wyjątkowe miejsce zlokalizowane przy obwodnicy Trójmiasta w sąsiedztwie prężnie rozwijającej się dzielnicy Osowa, z dobrym dojazdem dla Klientów z Gdyni i Gdańska.

  CH Osowa wyróżnia się kompleksową ofertą handlową, którą tworzy 48 marek. Na terenie obiektu o powierzchni najmu 39 500 m2 znajduje się największy w Trójmieście hipermarket Auchan. Innymi popularnymi markami przyciągającymi klientów są sa­lo­ny: H&M, JYSK, RTV EURO AGD, CCC, CARRY, ROSSMANN, SEPHORA, HEBE, SZACHOWNICA, GO SPORT czy PEPCO. 

  Warto także zwrócić uwagę na strefę gastronomiczną, będącą miejscem spotkań okolicznych mieszkańców, gdzie znajdziemy min. markę McDonald’s i Sowa. Do dyspozycji Klientów znajduje się bezpłatny parking z miejscami postojowymi zarezerwowanymi dla rodzin z dziećmi, specjalnie wyznaczonym miejscem do parkowania rowerów oraz ekologiczną samoobsługową myjnią samochodową. Powierzchnia posiada liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi.

  Galeria prowadzi aktywne działania marketingowe obejmujące promocję w mediach społecznościowych, prasie czy organizację cyklicznych eventów.

  Główne atuty obiektu:
  • Dogodna lokalizacja tuż przy Obwodnicy Trójmiasta 
  • Duża liczba znanych marek
  • 1350 bezpłatnych miejsc parkingowych

  Centrum Handlowe Osowa to obiekt przyjazny środowisku i zarządzany zgodnie z polityką zrównoważonego rozwoju, mogący się poszczycić ekologicznym certyfikatem jakości BREEAM-in-Use. Budynek spełnia najwyższe standardy proekologiczne, a szereg zastosowanych rozwiązań technologicznych przyczynia się do oszczędności w zużyciu mediów, maksymalizacji procesów technologicznych oraz usprawnienia pracy urządzeń.

   
  Lokalizacja:

  Lokalizacja tuż przy Obwodnicy Trójmiasta, trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel drogi krajowej S6, świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz szybkim dostępie. To jedyny obiekt handlowy zlokalizowany w dzielnicy Osowa, liczącej ok. 15 840 zameldowanych mieszkańców i gęstość zaludnienia na poziomie 1100 os/km2
Materiały do pobrania Folder reklamowy CH Osowa
Osoba do kontaktu